Każdy z nas w trakcie swojego życia chorował. W takiej sytuacji pierwszym krokiem było pójście do lekarza, który zlecił przyjmowanie leków. Objawy ustępowały.
Co jednak zrobić, gdy męczące nas dolegliwości nie są już tak łatwe w diagnozie i leczeniu? Kiedy kolejne badania, testy i wydawane pieniądze na leki nie dają żadnego efektu a choroba trwa dalej.Wtedy warto zastanowić się czy chce się do końca życia przyjmować doraźne środki i leczyć objawy – czy zdiagnozować i wyeliminować przyczyny choroby. Tak aby choroba już nie wracała!

Jeżeli jesteś w grupie osób, które podjęły decyzję o usunięciu przyczyn choroby a nie samych objawów – to pierwszy krok masz za sobą!
Kolejnym krokiem jest wykonanie Testu Obciążeń Organizmu.

Obejrzyj i przekonaj się, dlaczego obciążenia organizmu są tak niebezpieczne dla Twojego zdrowia:

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/Qh_Kb7z_ljM” frameborder=”0″ allowfullscreen]

Dlaczego warto wykonać Test?

Ponieważ Test Obciążeń to metoda, która w sposób w zupełności bezinwazyjny i bezbolesny wykryje większość obciążeń, które mogą być przyczyną Twoich chorób i dolegliwości.
Do niedawna Test Obciążeń można było wykonać jedynie w krajach zachodnich, gdzie uznawany jest za jedną z najskuteczniejszych metod bezinawazyjnej diagnostyki.

W Polsce Test Obciążeń wykonywany jest w Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum.

Na czym polega Test?

Test Obciążeń Organizmu jest całkowicie inną metodą diagnozowania chorób. Większość znanych nam metod skupia się jedynie na objawach choroby. Test Obciążen natomiast skupia się na tym, co stwarza sytuacje chorobotwórcze. Test wykrywa obciążenia organizmu, czyli bezpośrednie przyczyny powstawania choroby.

Jak wygląda przebieg Testu Obciążeń Organizmu

Jeden test składa się z trzech, następujących po sobie części, które wykonywane są na jednej wizycie.Na Test Obciążeń Organizmu składa się:

Cześć I
Sprawdzane są twoje narządy wewnętrzne oraz ich stan, a także wszystkie układy organizmu
Część II
Dowiadujesz się, jakie obciążenia zalegają w twoim organizmie i na co powinieneś zwrócić szczególna uwagę.
Część III
Otrzymasz wyniki testu, które szczegółowo omówi z tobą specjalista dzięki czemu dowiesz się dokładnie, co one oznaczają. Jeżeli zajdzie taka potrzeba Specjalista dobierze dla Ciebie indywidualną kurację, która pozwali usunąć z organizmu obciążenia i wrócić Ci do pełni sił. Pozostaniesz pod stałą opieką Specjalisty.

Gdzie wykonać Test Obciążeń

Test Obciążeń Organizmu metodą EAV w całej Polsce wykonuje Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM.

Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum posiada 20 Placówek w całym kraju. Żeby umówić się na wizytę wystarczy zadzwonić na numer Ogólnopolskiej Infolinii (tel. 222 502 888) podać miasto, w którym chcielibyśmy wykonać Test i odpowiadający nam termin.

Nie musisz czekać w długich kolejkach

W Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM Specjaliści prowadzący zaopiekują się tobą i twoim zdrowiem.
Po wykonaniu diagnostyki w Revitum możesz liczyć na opiekę i indywidualne podejście. Oznacza to, że nigdy nie zostaniesz sam ze swoją chorobą i ktoś zawsze będzie czuwał nad twoim zdrowiem. Co więcej, w każdej chwili możesz skontaktować się z własnym specjalistą, który doradzi ci w sprawach twojego zdrowia. Nie musisz nawet wychodzić z domu czy robić kolejnych testów! Czy chcesz oczyścić organizm, zrzucić kilka zbędnych kilogramów czy pozbyć się ciągłych bólów głowy twój specjalista jest w stałej gotowości. Wykonując jeden Test Obciążeń Organizmu nie tylko poznasz przyczyny swojej dolegliwości ale będziesz także pod ciągłą opieką swojego indywidualnego specjalisty nawet wtedy, gdy całkowicie zakończysz swoją kurację!

Pobierz Kupon na Test Obciążeń

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *