Rozwolnienie może być objawem boreliozy

Człowiek wypróżnia się średnio 2 razy dziennie i jest to dość normalne. Jeżeli oddajesz kał 3 razy dziennie, znaczy to, że zdolności metaboliczne twojego organizmu są wyjątkowo wysokie. Jednak jeżeli kał ma dość płynną konsystencję, a do ubikacji podążasz częściej niż standardowe 2-3 razy dziennie znaczy to, że cierpisz na rozwolnienie, które może być efektem podrażnienia śluzówki jelit, stanu zapalnego, grzybicy, a nawet boreliozy. Wykonując Test Obciążeń Organizmu dowiesz się, czego objawem jest rozwolnienie.

 

Do takiego podrażnienia dość często dochodzi podczas infekcji wirusowej. Jednak takie rozwolnienie ustępuje zazwyczaj po dwóch czy trzech dniach. Dużo cięższy przebieg rozwolnienia można zauważyć podczas infekcji bakteryjnych, pojawienia się grzybicy jelit czy, co często zdarzyć się może w czasie wiosny i lata, przy zarażeniu się boreliozą. Rozwolnienie może pojawić się przy zarażeniu pasożytami. To często dotyka małe dzieci, gdyż nie mają nawyku mycia rąk. Wystarczy chwila zabawy w skażonej piaskownicy, włożenie rąk do buzi i pasożyt już hula po organizmie.

Rozwolnienie objawy i łagodzenie

rozwolnienie
Rozwolnienie nie jest dolegliwością, którą można tak po prostu zignorować. Jeżeli utrzymuje się dłużej niż 2-3 dni potrafi bardzo odwodnić nasz organizm. Poza oczywistymi przykrościami dla organizmu jakie towarzyszą odwodnieniu, pobocznym tego efektem jest pozbycie się witamin, minerałów i składników odżywczych wraz z wodą.

Odwodnienie może okazać się szczególnie niebezpieczne dla osób starszych jak i niemowląt, którym zagraża ich życiu. Aby poznać przyczyny rozwolnienia (grzyby, pasożyty, borelioza) należy wykonać Test Obciążeń Organizmu.

– mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.

Oczywiście pozbycie się objawu, jakim jest rozwolnienie wiąże się z pozbyciem się tego, co spowodowało pierwotną chorobę. Do tego czasu możemy natomiast łagodzić objawy rozwolnienia. W czasie trwania rozwolnienia powinniśmy powstrzymywać się przed jedzeniem ciężkostrawnych pokarmów. Najlepiej jeść lekkie suchary zamiast chleba, spożywać zupy bez żadnych „wkładek” np. czysty rosół, jeść lekkostrawny ryż zamiast makaronu czy ziemniaków itp. Należy również ciągle uzupełniać elektrolity, zawarte w zwykłej wodzie mineralnej. Jest to potrzebne do tego, by nasz organizm się nie odwodnił. Oczywiście wszystko to, to jedynie półśrodki mające na celu złagodzenie objawów. Aby pozbyć się ich całkowicie należy walczyć z chorobą, której rozwolnienie jest objawem.

Rozwolnienie to objaw boreliozy?

Rozwolnienie jak i zaparcia są objawem wielu chorób. Aby dowiedzieć się jakiej chorobie towarzyszą należy wykonać Test Obciążeń Organizmu. Dobrze jest też samemu zastanowić się, czy nie mamy innych objawów oprócz rozwolnienia. W przypadku boreliozy będzie to przede wszystkim rumień na skórze wokół miejsca, w którym ugryzł nas owad przenoszący boreliozę. Warta zauważyć, ze wcale nie musi to być kleszcz. Bakterie borelii przenosić mogą również pchły, komary, muchy, a nawet tak małe stworzenia jak roztocza. Kolejnymi objawami będą kłopoty ze słyszeniem spowodowane szumami, uczucie zimna, skurcze mięśni jak i dezorientacja oraz podwójne widzenie. Takie objawy wraz z rozwolnieniem wskazują na boreliozę.

Rozwolnienie i Test Obciążeń Organizmu

Test Obciążeń Organizmu jest metodą wykrycia wszelkich przyczyn chorób i dolegliwości jakie nas męczą. Przyczynami tych chorób są właśnie obciążenia i to je należy usunąć, poprzez oczyszczenie organizmu, aby pozbyć się chorób. Obciążenia organizmu można wymieniać dość długo, jedne z groźniejszych to grzyby powodujące grzybicę, toksyny, które powodować mogą alergie i reakcje alergiczne, pasożyty powodujące choroby i zabierające nam składniki odżywcze czy też reakcje autoimmunologiczne. Oczywiście to są jedynie przykłady obciążeń odpowiedzialnych za choroby. Test Obciążeń Organizmu wykrywa wszystkie te obciążenia w ciągu 45 minut. Po teście wyniki zostają z tobą omówione, a specjalista przygotowuje indywidualną kurację mającą na celu oczyszczenie organizmu.

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”. W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *