Borelioza – jak ją skutecznie diagnozować

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ostrzega: liczba zakażeń boreliozą to już epidemia! Dowiedz się, jak skutecznie diagnozować niepokojące objawy i wygrać z tą groźną chorobą.

Borelioza to poważna, odkleszczowa choroba, która przez wiele miesięcy, a nawet lat może być utajona i nie dawać żadnych objawów, by zaatakować dopiero w swojej zaawansowanej formie, powodując nieprzyjemne dolegliwości.

Tradycyjne testy na boreliozę zawodzą!

Na rynku istnieje wiele tradycyjnych testów, których zadaniem jest stwierdzanie, czy u danej osoby rozwija się borelioza. Niestety, sami lekarze przyznają, że dostępne w tym momencie na rynku testy nie dają pewności co do swoich wyników. Niejednokrotnie bowiem u osób, u których test zakończył się wynikiem negatywnym, po pewnym czasie pojawiały się objawy boreliozy.

Borelioza to groźna choroba. Zobacz, jak możesz z nią wygrać:

Leczenie objawów, a nie przyczyn

Innym problemem związanym z tą podstępną chorobą jest fakt, że lekarze często skupiają się jedynie na objawach, a nie szukają prawdziwych przyczyn takiego stanu rzeczy. Stąd osoby zgłaszające się z bólem głowy czy mięśni słyszą diagnozy o migrenie, przemęczeniu czy reumatyzmie. Warto jednak zadać sobie pytanie, jak to możliwe, że po odstawieniu leków objawy znów wracają, często ze zdwojoną siłą? Odpowiedź jest jedna: ponieważ nie została wyleczona podstawowa przyczyna, jaką jest borelioza!

Odkryć źródło problemu

Z pomocą osobom, które borykają się z brakiem właściwiej diagnozy i są często lekceważone z powodu swojego “przewrażliwienia” w gabinecie, przychodzi Test Obciążeń, który pozwala na określenie źródła dolegliwości, nawet jeśli, jak to bywa w przypadku boreliozy, jest ono głęboko ukryte! Poza tym dzięki swoim szerokim możliwościom diagnostycznym umożliwia poznanie funkcjonowania układu immunologicznego, który w przebiegu boreliozy jest bardzo osłabiony i nie jest w stanie sam radzić sobie z bakteriami.

Pani Katarzyna ze Szczecina borykała się z problemem braku diagnozy

Gdy byłam nastolatką, ugryzł mnie kleszcz i od tego czasu rozpoczęły się moje problemy ze zdrowiem. Codziennie bolała mnie głowa, wysiadały mi też stawy. Lekarze podejrzewali reumatyzm, ale jakoś nie mogłam w to uwierzyć. Szukałam w pomocy w u zielarzy, szamanów, bo te bóle mnie wykańczały! Te kuracje pomagały tylko na chwilę, potem objawy znowu wracały. Byłam w złym stanie psychicznym, nie widziałam dla siebie rozwiązania… Na szczęście spotkałam koleżankę, która powiedziała, że też miała problemy z diagnozą i poleciła mi Revitum i test. Chwyciłam się tej nadziei. Wynik testu pokazał, że mam boreliozę i bardzo zatruty toksynami organizm. Dostałam specjalną kurację wzmacniającą. Efekty były widoczne już po kilku tygodniach: wreszcie budzę się bez bólu, mogę być aktywna fizycznie. A przede wszystkim wróciła mi energia do życia! Jestem bardzo wdzięczna za pomoc!

Bez właściwej diagnozy ani rusz!

Osoby chore na boreliozę często borykają się z trudnościami związanymi z błędną lub nieprecyzyjną diagnozą. Niestety, bez właściwego określenia przyczyn dolegliwości nie jest możliwe zaradzenie im. Dodatkowo badacze podkreślają, że w przypadku boreliozy kluczowe jest jak najwcześniejsze określenia źródła problemu, ponieważ na tym najwcześniejszym etapie zwalczenie bakterii jest dużo łatwiejsze. Niestety, duża liczba osób ukąszonych przez kleszcza nie zgłasza swoich dolegliwości lub nie zostaje prawidłowo zdiagnozowanych. Tu z pomocą może przyjść Test Obciążeń Organizmu, który pomoże w określeniu źródła problemu i wdrożeniu działań przywracających zdrowie organizmu – mówi Weronika Łapińska, Specjalista Revitum.

Dzięki szerokim możliwościom diagnostycznym Testu Obciążeń możliwe jest precyzyjne wskazanie przyczyn dolegliwości. Nowatorska metoda dr Volla nie skupia się jedynie na objawach, ale jej celem jest wskazanie obciążeń, które osłabiają organizm i prowadzą do wielu poważnych chorób. Wykonanie Testu jest zupełnie nieinwazyjne, bezpieczne i bezbolesne. Na jego wykonanie nie potrzeba poświęcać zbyt dużo czasu – wystarczy 45 min., by poznać wyniki! Po ich omówieniu specjalista może dobrać indywidualną kurację, która pomoże wzmocnić układ immunologiczny i pokonać szkodliwe bakterie boreliozy. Nie daj się tej groźnej chorobie i wykonaj Test.

Przydatne linki:

Gdzie iść na Test?

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *