Borelioza, gdy atakują małe organizmy

Byłeś ostatnio w lesie liściastym? Po powrocie do domu znalazłeś dziwnie wyglądające zaczerwienienie na skórze? Po jakimś czasie zaczerwienie zaczęło blednąć od środka? Prawdopodobnie stałeś się ofiarą bakterii Borreli – możesz mieć boreliozę.

Do zarażenia mogło dojść poprzez ugryzienie kleszcza. Borelię przenoszą również wszy, pchły, komary, a nawet muchy!

Masz Boreliozę Zadzwoń - pomożemy1

CZYM JEST BORELIOZA?

Najbardziej zagrożonymi terenami naszego kraju są przede wszystkim Mazury, ze względu na duże zagęszczenie roślinności liściastej. Dotyczy to również lasów i parków. Kleszcze zaatakować mogą niemal w ciągu całego roku, jednakże w czasie lata zbierają największe żniwo. Wiąże się to z lekkim okryciem noszonym w czasie ciepłych dni. Gdy dochodzi do zarażenia bakterie osiedlają się w tkance łącznej i mięśniowej, nieraz przenikają również do tkanki nerwowej, co jest nad wyraz niebezpieczne. Gdy dojdzie do zarażenia możemy wyróżnić trzy stadia boreliozy.

ETAP I
Pierwszy to etap infekcji zlokalizowanej, występować wtedy mogą objawy podobne przy przechodzeniu grypy, możliwe jest wystąpienie rumienia wędrującego.

ETAP II
Druga faza to etap infekcji rozproszonej, dolegliwość postępuje i przerzuca się w nowe miejsca. Pojawiają się problemy ze stawami.

ETAP III
Ostatnim etapem jest infekcja przewlekła, dochodzi do zaburzeń psychicznych, bóli w mięśniach i stawach.

JAK UNIKNĄĆ BORELIOZY?

Wydawałoby się, że najlepszą profilaktyką byłoby unikanie kleszczy, zakładanie koszulek z długim rękawem wchodząc do lasów. Nie możesz jednak uniknąć wszystkich organizmów, które mogą być nosicielami boreliozy. W wykryciu jak i zapobieganiu pomocne jest przeprowadzenie Testu Obciążeń Organizmu wykonywany metodą dr Volla. Test ten jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości. To jeden z atutów dlaczego ta właśnie metoda diagnostyczna jest tak popularna na zachodzie. Wykrycie i zlikwidowanie tych przyczyn pozwala nabrać ciału odporności. Zregenerowany układ immunologiczny jest w stanie wyleczyć z każdym zagrożeniem i tę walkę wygrać. Kupon obniży cenę Twojego testu.

CO TO TEST OBCIĄŻEŃ?

Jest to test wykorzystujący elektroakupunkturę metodą dr Volla. Był to wybitny niemiecki lekarz, który poprzez kilkanaście lat badań połączył świat wschodu i zachodu. Stworzył urządzenie diagnostyczne, które w sposób nie inwazyjny jest w stanie wykryć przyczyny wszystkich dolegliwości. Wizyta nie trwa dłużej niż 60 minut, a w jej trakcie zostanie zdiagnozowane Twoje ciało, stan układów (np: układ pokarmowy) i narządów wewnętrznych. Wyniki jak i ich analizę otrzymasz w czasie tej samej wizyty. Bez zbędnego marnowania czasu. Metoda ta jest bardzo popularna na zachodzie i zrzesza ponad 30000 specjalistów.

GDZIE NA TEST OBCIĄŻEŃ ORGANIZMU?

Test Obciążeń Organizmu możesz wykonać w każdym gabinecie Revitum. Gabinety te znajdują się w każdym większym mieście na terenie całego kraju. Czekają tam na Ciebie wysokiej klasy specjaliści, którzy z chęcią podzielą się swoim doświadczeniem i odpowiedzą na każde pytanie dotyczące Twojego stanu zdrowia. Wszystko to szybko, bez zbędnęgo stania w kolejkach. Wszystkie potrzebne informacje otrzymasz w czasie jednej i tej samej wizyty. Poczuj co to znaczy, żyć pełnią życia. Dodatkowo możesz odczuć odmłodzenie, wzrost atrakcyjności, a nawet cofnięcie się wieku biologicznego. Trwałe i szybkie efekty tylko z Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum. Łatwa diagnoza i prosta terapia, nie czekaj, przyjdź i przekonaj się sam. Nowe życie czeka na Ciebie.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *