Ból jąder nieznanego pochodzenia? Sprawdź co może oznaczać!

Jądra są jednym z najważniejszych, a przy tym najbardziej czułych i podatnych na urazy organów mężczyzny. Dlatego jeżeli z niewiadomych przyczyn pojawia się ból jąder nie powinno się go ignorować. Ból jader może wskazywać na wiele problemów, ale jednym z najbardziej poważnych, a zarazem dość częstych jest groźna choroba jaką jest borelioza.

Objawy choroby z Lyme (inaczej boreliozy) są różne i jest ich naprawdę dużo. Jednym z nich mogą być właśnie bóle jader. Borelioza jest groźną chorobą wywoływaną przez bakterie borelii. Wiele osób wie o tym, że boreliozę przenoszą kleszcze. Jest to prawda ale nie są to jedyne insekty, które mogą być zarażone tymi bakteriami. Boreliozą można zarazić się przez ukąszenie komara, ugryzienia pchły czy szczura. Przenosić ja mogą także muchy czy roztocza znajdujące się w kurzu. Jak widać, to że nie chodzimy po zalesionych obszarach wcale nie znaczy, ze nie zarazimy się tą groźna chorobą. Jeżeli odczuwasz ból jąder powinieneś jak najszybciej wykonać Test Obciążeń Organizmu, który wykryje przyczyny bólu.

Ból jąder objawem boreliozy?

Ból jąder, tym bardziej niewiadomego pochodzenia, może być właśnie objawem boreliozy. Ponieważ borelioza jest chorobą wieloukładową, a bakterie, które powodują chorobę mogą przybrać różną formę, objawów choroby mogą być setki. Dlatego właśnie borelioza jest tak ciężką chorobą. Jej zdiagnozowanie po objawach nie jest łatwe, ponieważ symptomy mogą wskazywać na wiele innych chorób. Na szczęście Test Obciążeń Organizmu skupia się na wykryciu przyczyn choroby, a nie diagnozie opartej na objawach.

Najczęstszym objawem i zarazem takim, który w stu procentach powie nam, iż chorujemy na boreliozę jest rumień wędrujący. Rumień ten pojawia się w dniu ukąszenia przez owada lub do kilku tygodni po nim. Zazwyczaj pojawia się w miejscu ugryzienie jednak nie jest to regułą. Problem w tym, iż rumień ten pojawia się jedynie u 40 proc. osób zarażonych. Rumień to czerwona plama o średnicy ok. 5 cm i więcej, który stopniowo blednie do środka. Oczywiście rodzajów rumieni jest bardzo dużo i każda zmiana na skórze, która pojawi się po ukąszeniu owada powinna być obejrzana przez specjalistę.

Oprócz tego objawu może pojawić się również wspomniany ból jąder. Jest to jeden z objawów, które pojawiają się po dłuższym czasie chorowania na boreliozę. Jeżeli mężczyzna zarażony tą chorobą zignoruje ją, może liczyć się z bólami w kroczu, które będą pojawiać się w najmniej oczekiwanych chwilach.

Test Obciążeń Organizmu i ból jąder

Każda choroba ma swoje przyczyny, najważniejsze w jej kuracji jest to, aby je odnaleźć i zlikwidować. Możliwości jest wiele, dlatego najlepiej wykonać Test Obciążeń Organizmu. Test jest w stanie znaleźć przyczyny chorób, co oznacza, że dając ci wiedze o tym co powoduje chorobę może dać ci narzędzie do jej zwalczenia. To właśnie obciążenia są przyczynami chorób, a mogą nimi być grzyby, toksyny, pasożyty czy metale ciężkie. To oczywiście nie wszystkie obciążenia, jest ich dużo, a to tylko przykłady. Test Obciążeń Organizmu trwa 45 minut i wykrywa je wszystkie. Jest bezbolesny, wyniki otrzymujesz od razu po teście, a specjalista sporządzi dla ciebie indywidualną kurację oczyszczającą organizm.

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”. W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *