Placówki

W wielu miastach Polski, bardzo szybko powstają kolejne Placówki Revitum S.A. Rozwijamy się dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas Klienci oraz chęci rozwoju, podyktowaną udostępnieniem naszych Testów jak największej ilości osób.

Szczegółowe informacje na temat oddziałów Revitum S.A. w Polsce:

Białystok
ul. Gajowa 29 lok. 4
15-794 Białystok
bialystok@revitum.pl

Bielsko-Biała
ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 14, II piętro
43-300 Bielsko-Biała
bielsko-biala@revitum.pl

Bydgoszcz
ul. Dworcowa 76
85-009 Bydgoszcz
bydgoszcz@revitum.pl

Częstochowa
al. Wolności 1 I piętro
42-202 Częstochowa
czestochowa@revitum.pl

Gdańsk
ul. Matejki 6 lok. 1
Budynek Centrum Techniki Morskiej
80-952 Gdańsk-Wrzeszcz
gdansk@revitum.pl

Katowice
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 22,
I piętro
40-010 Katowice
katowice@revitum.pl

Kielce
ul. Bodzentyńska 10 lok.
206 Kielce 25-500
kielce@revitum.pl

Kraków
ul.Lubicz 3 , I piętro pok. 101
31-034 Kraków
krakow@revitum.pl

Lublin
ul. M. C. Skłodowskiej 3
20-029 Lublin
lublin@revitum.pl

Łódź
ul. A. Struga 26
90-513 Łódź
lodz@revitum.pl

Olsztyn
ul. Świętego Wojciecha 3/3a
10-038 Olsztyn
olsztyn@revitum.pl

Opole
ul. Ozimska 19/10 lok. 22,
45-057 Opole
opole@revitum.pl

Poznań
ul.Zwierzyniecka 10
60-813 Poznań
poznan@revitum.pl

Radom
ul. Biznesowa 2 lok. 19
26-600 Radom
radom@revitum.pl

Rzeszów
ul. 3-go Maja 13
35-085 Rzeszów
rzeszow@revitum.pl

Szczecin
ul. Mickiewicza 34 lok. 45
70-383 Szczecin
szczecin@revitum.pl

Warszawa
ul.Chmielna 28 B
00-020 Warszawa
centrum@revitum.pl

Wrocław
ul. Bolesława Drobnera 38 lok.1
50-257 Wrocław
wroclaw@revitum.pl

Zielona Góra
ul. Łużycka 17
65-601 Zielona Góra
zielonagora@revitum.pl